| Simmsii a întrebat:

cum ii pot convinge pe parintii mei sa ma duca pe la fina mea pe acasa ( adica unde e si iubitul meu :X ). caci ei nu mai trec pe acolo si nu stiu cum sa ii conving sa o faca sad. caci vreau sa ma intalnesc cat mai repede cu el :X:X. caci imi e foarte dor de el sad. si nu ne prea vedem zilnic sad. plzzz ajutati`ma sad...

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar cati ani ai de ai iubit? Ca din felul cum scrii nu sari de 15 ani.

| kiba a răspuns:

Depinde de la parinte la parinte de obicei daca sunt certati cu fin/ nash ai 2 variante o alegi pe care ti se pare mai bine : ii inviti pe la tine ( surpriza sa se impace ) ori te duci pe la ei tot sa se impace rolling on the floor surpriza o sa o ai u ca nu o sa vrea... da daca ai mare putere de convingere cu argumente si contra argumente; poti sa reusesti dar daca esti in acelasi oras e bine sa te duci fara sa ceri voie laughing