| NikDeea a întrebat:

Cum pot sa strang bani, cat mai Repede? Nu sa le cer parintilor, sau alocatia ca nu prea o primescwinking SI sunt prea mica sa ma angajez!
Fundaa! Promit.happy

4 răspunsuri:
| ALLYALLY22 a răspuns:

Pai fa cum fac eu cand vezi ceva parunt 10bani, 50de bani... iai ca se pierd prin buzunare si cand ai multi atunci de duci la magazin si schimbi ca ei am nevoie si ii schimbi in hartie! Funda?big grin

| strengaritzza a răspuns:

happy N-ai cum sa nu le ceri bani parintilor. Daca esti la scoala, ai nevoie de caiete, cartii, una alta. Este imposibil sa faci asta.Si alocatia este foarte mica, din cate stiu eu.

| Loser8299 a răspuns:

Poti sa te prostituezi.

| spi a răspuns:

Imposibil.spune-le ca e ziua unei prietene si iti trebuie bani pentru cadou sau pentru vreo carte ceva