| maria_3624 a întrebat:

Buna TPU~! cum vi s-a parut examenul la romana? sper sa nu fie greu nici cel de mate...mult succes tuturor!

Răspuns Câştigător
| LittleGirl_8468 a răspuns:

Sincer, subiectele au fost mai usoare fata de cum ma asteptam eu... Ma asteptam sa dea, la subiectul II sa-ti exprimi opinia in legatura cu ceva thinking ...Per total, a fost bine! Nici prea-prea, nici foarte-foarte happy

6 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Sinceră să fiu, nu a fost prea greu.
Totuşi, o să mă simt mai în largul meu la mate.
Baftă!

| Mystyk a răspuns:

La romana a fost foarte usor peace sign si nu sunt "tocilar".La mate o sa fie niste probleme pentru mine laughing

| lylo a răspuns:

A fost oarecum usor. la mate sa speram ca va fi usor sad. succes si tie love struck

| EuNuTu a răspuns:

A fost usor. happy Nici la mate nu cred c-o sa fie greu.

| Adriana_8922 a răspuns:

Mi`e mi`s-a parut usor tongue dar am gresit la ex 2 de la sub 1 crying broken heart

Urasc matematica si nu stiu nimic straight face big grin deci pentru mine o sa fie greu happy big grin

| Mihai212 a răspuns:

Mda Eu nu am dat anul asta fiindca doar am trc a 8 da Sper la anul sa fie si subiecte ca anul asta...A fost usorr