| Danette8248 a întrebat:

Cum vi s-a parut examenul la romana? Credeti ca la mate va fi la >>>fel?

7 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

La mate mai greu big grin

| LifeFail a răspuns:

Mie una mi s-a părut destul de uşor, deşi româna nu este punctul meu forte.

| Sოﺁℓε a răspuns:

La romana a fost usor dar la mate va fi greu...

| Emma_5696 a răspuns:

SPER!

la romana nu mi s-a parut asa de greu... a fost acceptabil...

SPER ca si la mate sa fie usor blushing

| Zapa12 a răspuns:

A fost usor,exercitiile mai ales,nu au fost complicate sau cu subinteles.
La mate, cred ca o sa fie mai greu, dar daca ar fi la fel .mama.PARTY!laughing

| Aleeeeeeee a răspuns:

Usor, sper sa fie la fel si la mate desi nu prea cred straight face

| zuzu_3507 a răspuns:

A fost usor a mate o sa fie mai greu cred