| DJMaryus a întrebat:

Cum vi s-a parut examenul la mate?
Dar la romana?

Răspuns Câştigător
| Deeutzza17 a răspuns:

Buna...pai la romana nu a fost greu...dar la mate da

5 răspunsuri:
| AlexandraM776 a răspuns:

La mate a fost mai greu ca la romana

| onename a răspuns:

La romana - usor. La mate - acceptabil. Nu a fost asa de grea problema cu albina cum zice pe la stiri raised eyebrows

| goie a răspuns:

La mate, de nivel mediu, cum era normal sa fie.La romana excesiv de usor.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

La romana (desi sunt clasa a 7-a) mi s`a parut mai mult decat usor! desi nu stiam sa fac decat un exercitiu, cu propozitia subordonata. daca ne dadea noua asa la olimpiada, era floare-la-ureche.eu luam 9, 40.si daca am fi invatat propozitia subordonata la scoala, luam 10.
la mate nu stiam sa fac nici de nota 5straight face a fost exagerat de greu!straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

UUU, uuu! call meu call meu call meu! Urasc examenele, urasc examenele! sad La mate e greu si is cu multe puncte naspa la romana is grele cu multe puncte naspa! Aaaaa, uu! call meu call meu call meu! Funda?