| BomBomPow a întrebat:

Buna TPU big hug
Ce filme imi recomandati pentru sezonul de acum... filme de craciun, in spiritul sarbatorilor big grin.
Astept cu drag sugestiile voastre...
Va multumesc mult big grin

Răspuns Câştigător
| Liviucu a răspuns:

A Christmas Story (1983), It’s a Wonderful Life (1946), The Muppet Christmas Carol (1992), Planes, Trains and Automobiles (1987), National Lampoon’s Christmas Vacation (1989), The Polar Express (2004), Home Alone (1990), Elf (2003), Miracle on 34th Street (1947), Scrooged (1988)/Bad Santa (2003).

Vizionare placuta! happy

3 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Home alone adica singur acasa toate filmele.
A Christmas carol

| justagirl2 a răspuns:

Home alonebig grin 1 si 2 mai ales, Surviving Christmas, the polar expreswinking

| ROmanWhat a răspuns:

Ice Age dar nu știu cum ii zice, dar este o varianta de 20 minute pentru crăciun.