| ριтιкαα a întrebat:

Buna TPU big hug

Vreau si eu status. imi editez pozele si am nevoie de status scurte. dar frumoasebig hug

Si din astea lungi pentru status :*:*:*

Dau funditabig hug la cele mai frumos si multeeeeeeeeeeeeeeeeeee>big grin

Răspuns Câştigător
| Balooonasseeee a răspuns:

UIte Aici :; x
PT. POze :

Nu ma joc` no talking IN joc Sunt sentimente big hug

Nu`mi mai pasa daca` e ea` daca` sunt eu`. Intotdeauna va fi` cineva` in locul tau` MEREU`

Cea mai calda iubire are cel mai rece sfarsit!

M`am schimbat sh pot visa acum! Nuu` mai vreauu` s` cer, voi obtine` oricum!

Mi`e dor s` te privesc fara s` spun nimic. Mi`e dor s` numar secundele un pic cate`un pic

Nuu` mai visa frumos, realitatea este rece

Lupta pentru cine t iubestee`, baga`tsi pla`n cine`tsi greseste`!

Eu nu` cred in tacere, nu` vreauu` s` taci!

Secretuu` este s` risti, s` te simti binee` sh s` castigi!

Traiesc intr-o Lume Perfecta. Fiecare Produs are`o Eticheta.•

●Sa fii capabil sa vezi realitatea.este un mare dar. ●

xD | invidia doare =). sunt prea tare b-)! |
#. Timpu` se scurge`n [RELUARE]. =X

.N`am nevoie de diamantele tale Ca sa stralucesc; X

. Frumusetea nu` se masoara.
Ea se apreciaza din vedere :]

. Inca o data, iar sh din nou`, t` fac high cand tuu` t` simti low

ღ•°Iubescღ•°

-Sunt o fata normala...sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.

-Mi`e frica sa iubesc, dar sunt indragostita. Ce ironie!

-Lasa`te, lasa`te, lasa`te ascuns de rânduri. Pune`te, pune`te, pune`te putin pe gânduri.

Parca o parte din tine încet se rupe, când vezi ca'n ochii ei se duc prea multe lupte!

Nu'i aşa, puiule? Ştii că ţin la tine. Din prima clipă ai reprezentat lumea pentru mine!

Ştii.N`o să uit nimic, n-o să uit nici un moment, nici un zâmbet, nici o privire.Nimic!

Nu`ţi dori niciodată perfecţiiiunea, exiiistă defecte dupa care alţii înebunesc!

Pisii.nu fii speriată. dacă vroiam să ţi`l iau il luam de prima dată!

Fericirea mea e`n privirea ta şi orice aş face nu mă pot feri de ea :X

#. Era ciudat;-s. Dar începeam să mă obişnuiesc. oricum, de răzgândit nu mă răzgândesc [-x

Poţi să suferi,să disperi sau să trăieşti. Totul are preţ,depinde cât plateşti.

Rasul ei copilaresc ti-a ramas in adancu' sufletului. e inocenta, dementa, dulce când vrea. şi ar fi putut fi. doar a ta!

Crezi că sunt o oarecare? Văd că inima te doare!

Dezamăgirea şi`a făcut prezenţa la un moment dat... Şi-am aflat că nu eşti ceea ce`am sperat să fii

Totul.Că e vorba de tine,nu de alţii!

SI PT. STatus. :; x

Poate într`o zi mă vei căuta Şi vei spune tuturor „lipseşte ea"!

E special ce se întamplă cu noii Avem şi soare Avem şi ploi`!

Să te schimb nu pot,la tine îmi place tot ce nu suport.

Doi paşi, aruncă`te de la înălţime, aruncă`te in amintiri când simţi că nu ţi`e bine. : ]

Măă super pis pe tinee` Adu`Ţi amiNte ca şi tuu` ai facut`0 când am avut super nevoie` de tinee

Dacă mâine o să mor asta e. Toată`lumea o să`întrebe`'de ce?'. Nimeni`nu o să`plângă`la nesfârşit, şi`după`o lună : "asta`e. A`murit`! "

Si`nchide ochii! Asculta asta macar.Hai sa fim copii.Iar! Iaar! Iaar!

Atunci, copile, spune-mi cu cine, cine-ti vine,cand tu o vrei doar pe ea, sau ea pe tine?

^Am un zambet fals, pe care toata lumea`l crede. O fac doar sa-i arat fraierului ce pierde!

Stiu cå vrei`, daя nu pяea pσ†i. `.Cuм vrei †u,` asa vσя †σ†i`:╳.

#. Zâmbete în exces [ ]. Priviri pline de interes [ ]. Nici un motiv de stres [ ].

... ETc laughing ITI mai DAu eu PE messbatting eyelashes :* FUNda? :X