| Agelina a întrebat:

Dati`mi niste citate pentru a lasa amintire intr-un oracol al unei fete... Cele mai multe si mai frumoase funda+vot!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| ŞoSeŢeL a răspuns:

Prima amintire din caetul tau sa-ti aduca aminte de numele meu ...si scrii numele sau amintirea este o floare pe care sunt inscrise aceste cuvinte : NU MA UITA.

| Linda100 a răspuns:

Cand vei fi pe camp
Si flori vei culege,
Sa-ti aduci aminte
Ca am fost colege!

Amintirile strabat mari si oceane, urca munti si dealuri, se ratacesc printre noi, pentru a ajunge din mainile tale, in inima, si gandurile mele.

Nu voi uita niciodata prietenia noastra de veci, o voi tine strans la pieptul meu.