| smartlollipop a întrebat:

De 2 zile tot incerc sa imi fac un post de radio. De fapt stiu cum, dar imi trebuie un program : SAM Broadcaster. Am deja SAM Broadcaster PRO si LITE, dar mie imi trebuie SAM Broadcaster simplu. Am cautat peste tot, m-am uitat pe YouTube... Majoritatea spun ca trebuie sa il descarc de pe fisierulmeu. ro dar pur si simplu nu merge. Si nu e de la calculator, ca am mai avut probleme cu site-ul asta. Stiti cumva de unde il pot lua?
Mersi!

Răspuns Câştigător
| johnnyboby a răspuns:

Cauta http://spacial.com/sam-broadcaster ala lite e ceia ce ai tu nevoie mai ales ca e si gratuit