| alexandruvalcea a întrebat:

ziceti-mi si un site sa fac post de radio fara sa descarc nimic! Va multumesc, Funda site-ul care merge!

Răspuns Câştigător
| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Imi plac foarte mult raspunsurile voastre...pacat ca nu au NICI O LEGATURA cu intrebarea lui alexandru.

Si ca sa iti raspund.Nu, nu se poate fara sa descarci nimic.Ai nevoie de SHOUTcast sau Broadcast unde poti
incarca melodiile (si poti vorbi desigur)
Sau cel putin eu nu stiu un site de acest gen (dar totusi nu cred ca exista)
Sper ca te-am ajutat big grin

| alexandruvalcea explică (pentru CadeamiarMaseaua):

Multumesc, ti-am dat funda pentru cei doi sunt pe alta lumelaughing, iar tu le-ai atras atentia, chiar daca nu mi-ai raspuns ai vb frumos!

| CadeamiarMaseaua a răspuns (pentru alexandruvalcea):

Pai nu ti-am raspuns pentru ca nu stiu sa existe asa ceva...Eu ti-am spus cum poti face un radio. Daca gasesc un site cu asa ceva (chiar daca nu cred) ti-l voi da...

5 răspunsuri:
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Creeaza cel mai usor un site aici http://www.ucoz.com/

| sergiulica01 a răspuns:

Http://www.radiourionline.ro/
1:faci cont
2:poti asculta

| Griphon a răspuns:

Nu este un asa site nici macar daca cumperi host pentru radio. Tot iti trebuie un program ca sa poti emite!