| Alexutzaaaaaaaa a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu o problema nu imi merge winapul imi da eroare cand intru in el dar eu am instalat singura un windows si atunci mi sa sters tot din calculator si am luat winapul dupa net si acum nu pot asculta muzica nici pe net nici daca descarc si nu stiu ce sa fac daca imi puteti da un site pe care pot gasi un program care sa se auda poate nu am eu instalat acel program si imi trebuie acel program daca stiti va rog spuneti-mi fundita cel mai bun iar restul vot

3 răspunsuri:
| titi a răspuns:

Ai driverul de sunet instalat? Ai sunetul de la intrarea in Windows? Sau,daca ai instalat fara formatarea partitiei, dezinstaleaza winamp, mergi in Program Files si sterge cu totul folderul ramas Winamp si dupa aia instaleaza-l din nou.

| lplostonyou a răspuns:

Buna.Dezinstaleaza winampul si dupa aceea curata registrii windows cu programul Auslogics Registry Cleaner,dupa ce ai curatat,reinstaleaza winamp, trebuie sa mearga, daca nu atunci da-mi un mesaj pe privat.

| EuEduard a răspuns:

Ne poti spune ce mesaj se gaseste in acea eroare?