| Joanne a întrebat:

De ceva timp(mai exact cateva luni) nu am citit nicio carte(in afara de cele obligatorii de la scoala, pe care nu le citeam cu placere). Mi-as dori sa incerc ceva, sa nu las creierul sa rugineasca :d. Am 15 ani si nu sunt deloc pretentioasa, imi plac romanele de aventura, politiste, de dragoste... Ce mi-ati recomanda? happy.
Sa fie ceva nu foarte greu de gasit, care sa existe la biblioteca...

Răspuns Câştigător
| Shammal a răspuns:

Arta de a iubi de don miguel ruiz; adrian nuta ghidul iluminarii pentru lenesi; daca nu le gasesti la biblioteca, le gasesti pe net in format pdf

3 răspunsuri:
| Ramo024 a răspuns:

Ar trebui sa citesti "Ciresarii" de Constantin Chirita. Eu am citit toate cele cinci volume si preferatele mele sunt: vol. III ("Roata norocului") si vol. V ("Drum bun ciresari").

| Ramo024 a răspuns:

"Cianura pentru un suras" si "Buna seara Melania" de Rodica Ojog Brasoveanu

| stefan97nic a răspuns:

Incearca cinci saptamani in balon de jules verne