| Bobby711 a întrebat:

Salut,puteti sa mi recomandati si mie cateva carti bune? Imi plac cele de dragoste(cu happy ending), politiste,aventura, mister. Daca ati gasit o carte care credeti ca trebuie citita dar nu e genul meu sunt dispus sa incerc si ceva nou happy

Răspuns Câştigător
| AlinEduard a răspuns:

(Autorul meu preferat) Dan Brown - The Da Vinci code
Dupa ce ai citit aceasta carte, te duci la scoala si ii dai foc, si te intorci incet cu explozie epica in spate. Are foarte multe informatii care pe mine personal m-au facut sa raman cu gura cascata. Sper sa iti placa

| Bobby711 explică (pentru AlinEduard):

laughing) partea cu explozia epica m-a convins laughing mersi

1 răspuns: