| Foloanca a întrebat:

Bună TPU, de Crăciun vreau să îmi achiziționez o consolă. Acum dețin un xbox 360 și aș vrea să îmi iau ps4, dar și xbox one este o alegere. Am avut ps3, ps2 și după părerea mea x360 este mai bun ca ps4, nu știu dacă și X.O este mai bun ca ps4. Ce consolă să îmi achiziționez? Cel mai rapid răspuns are FUNDĂ!

1 răspuns:
| Ciorba_Darius_1995 a răspuns:

Daca vrei consola cu hardware mai bun (adica procesor si palca video mai bune ), clar PS4, dar daca vrei o consola care sa duca si multe jocuri din genratia trecuta, atunci XBone. Daca nu te intereseaza nici unul dintre criterii, atunci cauta pe net ce jocuri exclusive o sa apara pentru fiecare dintre console si te hotarasti de acolo happy