| LoveYou_6409 a întrebat:

de curand am terminat sezonul 1 din animeul Nana si as vrea sa`mi spuneti daca exista si sezonu 2 si va rog siteul pe care pot sa ma uit [subtitrare in romana sau engleza]. Fundaa;*.

4 răspunsuri:
| Ryuzaki a răspuns:

N-a aparut sezonul 2. desi dupa cum s-a terminat primul, trebuia inca un sezon.S-ar putea sa nu mai apara.

| bombănucleară a răspuns:

Http://www.peteava.ro/cauta/video/nana te poti uita aici, dar n-a aparut inca sezonul 2.

| dianadiana15 a răspuns:

Am eu un site pentru sezonul 2 dar este subtitrat in engleza... as vrea si eu sa inteleg ceva da nu le prea am cu engleza http://videobb.com/watch_video.php?v=jaBdfmG3NQFJ

| dianadiana15 a răspuns:

Insa nu stiu sigur ca este sezonul 2 acolo asa scrie