| deadeutsa a întrebat:

TPU! De curand mi-am descarcat o aplicatie de pe internet si mi-a schimbat pagina principala. Inainte era Google. Cum imi pot pune inapoi Google-ul?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce browser folosesti? Acum cum se numeste pagina principala din google?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| The1smartiest a răspuns:

Cand deschizi goolge crome te intreaba daca vrei sa fie pagina implicita. si dai da. si ai rezolvat

| deadeutsa explică (pentru The1smartiest):

Da... pai am dat de vreo 5 ori si tot nu mi s-a facut.

| blackangel69 a răspuns:

Depinde ce browser folosesti. Daca e Internet Explorer dai in dreapta la Tools > Internet Options si gasesti acolo. Daca e Google Chrome dai in dreapta sus pe cele 3 linii...si dai setari si mai cauti mai in jos.ti se va deschide o chestie

| deadeutsa explică (pentru blackangel69):

Multumesc! L-am facut la loc.