| nykusor4u99 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum fac ca la mozila firefox sa imi apare chenarele acelea cu siteurile cele mai vizitate cand dau un browser nou(pe plus).Am descarcat nu stiu ce prostie si mi le-a schimbat, pagina principala am rezolvat-o dar nu stiu si celelalte. Multumesc.

1 răspuns:
| Alex0Buc a răspuns:

Te duci sus in bara de adresa (unde scrie de regula.www...) stergi tot inclusiv "http://www" si scrii "about:config" (fara ghilimele)...dai ca esti de acord la ce iti pare si dupa aia in bara aia de search scrii "browser.newtabpage.enabled" dupa aceea dai click dreapta pe el si "reset", apoi faci acelasi lucru si pentru "browser.newtab.url", click dreapta si res, inchizi si redeschizi mozilla si vezi daca e ok.