| xdBixii a întrebat:

- bună TPU. de ieri mă ustură foarte tare în gât sad și astăzi a început să îmi curgă puțin nasul. am luat și pastile, dar durerea de gât tot persistă sad știți cumva remedii naturiste. orice?

Răspuns Câştigător
| KamiixSweet18 a răspuns:

Buna stiu eu ceva pentru durerea de gat si eu am luat deci freci un galbenus de ou intr-o cana incalzesti lapte il dorni si le amesteci dupa pui si miere ( 1/2 lingurite) si o sa iti treaca in 1-2 zile SUCCES

2 răspunsuri:
| Lov3Boy a răspuns:

Ceai de cimbru, menta cu miere si iti trece in 3-4 zile.

| STefanUT97 a răspuns:

Pei mierea de albine e cera mai buna pentru gat si ceai