| Simmsii a întrebat:

Buna TPU.happy de o vreme ma tot gandesc sa ma suvitez dar nu stiu cu ce culoare. oare ce culori se potrivesc cu un saten mai inchis?

9 răspunsuri:
| dana_9056 a răspuns:

Eu as opta pentu un maro deshis sau pentru blond s-ar vedea superb. funda?

| Pitycot_8635 a răspuns:

Ar merge perfect galben, roz deschis, verde si alb/raised eyebrows

| TipaSecsiii88 a răspuns:

Poi ar merge un galben aprins, sau un roscat ft deschis poate si un alb spre un gri big grin

| TipaSecsiii88 a răspuns:

Fundita plizz happy

| TipaSecsiii88 a răspuns:

Nu dai si tu fundita?

| DeDexD a răspuns:

Usor :un blond frumos deschis si sa fii data cu placa.tongue

| loock a răspuns:

Eu zic ca ti s-ar potrivi niste suvite blonde, daca nu ai putea sa iti faci in partea drepta o suvita mai groasa albasta... sper ca te-am ajutat...papa

| Pysy_2965 a răspuns:

Cu un saten mai inchis ar merge...negru pentru ca blon inbatrneste si se vede foarte urat blond pe saten inchiswinking

| BloddyDoll a răspuns:

Pai.rosu,sau galben.sau poti sa-ti faci si cateva roz.