| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU. Deci eu am internet de la Vodafone de vreo 2 ani prin stik. iar eu primesc de la ei mesaje prin pc cu confirrmarea plati cand platesc netu, si primesc mesaj inainte cu o sapt cand trebuie sa platesc netu, bine primesc si plic acasa. iar mesajele astea le primesc cu un nr de la ei, iar astazi am primesc un mesaj in care zice "Imi pare rau pentru tot ce s-a intamplat si scuza ma te rog! Da-mi un sms daca vi totusi la ziua mea. MIHAELA" iar mesaju asta este trimis cu un alt nr, si nu stiu cei cu mesaju asta si e trimis de la Vodafone. si nici nu stiu cine e accea fata Mihaela nu am nici o prietena cu num asta sau ziua cuivalaughing

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu de asta te stresezi acum?
Pa, pa.

| Senzualkiss a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Nu chiar, am pus intrebarea asta crezand ca poate ii sa mai intamplat cuiva ceva de genul. totusi de ce te-ai mai obosit sa imi raspunzi la amaratu asta de raspuns

| Senzualkiss a răspuns (pentru Senzualkiss):

"Al tau!"

| elena445 a răspuns:

Ciudat totusi trimite si tu mesaj numarului acela

Întrebări recente