| Elsa_6699 a întrebat:

Decii`big grin.Am primit o cartela cadou de la vodafone `. care are 50 min in retea. si vroiam sa-i dau un mesaj unui prieten `. care`i in orange. ce se intampla` daca`i dau mesaj`? primesc o factura in care trebuie sa platesc pentru mesaju trimis. sau mnah stiu eu` cebig grin?(scuze daca n-am postat bine )

4 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Nu merge, nul poti trimite
Banuiesc ca nu ai credit pe cartela.Si eu am primit una si nu merge(daca nu incarc)sa trimit msj sau sa sun in alta reteahappy

| βÚβÚ a răspuns:

In cel mai probabil caz iti va spune ca nu poti trimite mesajul. Factura nu iti poate veni atata timp cat esti pe cartelawinking

| Libelle a răspuns:

Eee primesti
nu se trimite mesajul dk nu ai mesaje nationale

| catty443 a răspuns:

Da trebuie. ori intri la cost suplimentar, ori iti ia din credit, ori iti spune ca nu poti sa dai mesaj. thinking mai bine rogi un prieten care e pe Orange sa trimita in locul tau :d eu sunt pe Orange. vrei?laughing