| pikaღ a întrebat:

deci in primul rand ma enerveaza o chestie,ca sunt bruneta(dupa cum puteti vedea la poza de profil)iar fratele meu tine sa imi aminteasca mereu la misto, voi ce credeti? fara jigniri.

Răspuns Câştigător
| DianaDidi95 a răspuns:

Cum adica ce credem? Daca asa e parul tau, asta e. De ce sa-ti aminteasca fratele tau?! Doar nu uiti ca esti bruneta.
Daca nu-ti place parul tau, il poti decolora, vopsi... poti oricand sa-i schimbi culoarea. nu e asa o tragedie.

9 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu ma indoiesc ca aia nu este poza ta, cred ca ai luat-o de pe un site, orice site, exact cum a zis si Giulika.
Chiar conteaza daca esti bruneta, blonda sau roscata?
Mie unul imi plac mai mult brunetele, nu ca as avea vreo problema cu ate nuante de par, dar imi plac culorile mai inchise.
Nu-ti mai face probleme pentru par, dupa cum ai formulat raspunsul, presupun ca esti adolescente 13-17 ani poate chiar putin mai mult.
Daca esti intre varstele descrise de mine, ai deja destule lucruri pentru care sa-ti faci griji, si daca esti mai mare, incepi sa cauti un job si iti dispare preocuparea asta.
Nu te comporta ca un copil mic.

| Konata a răspuns:

Nu stiu de ce iti aminteste ca esti bruneta tinand cont ca nu esti oarba si ca vezi si tu ca esti bruneta. nu cred ca are rost sa dicutam despre asta. nu are nicio legatura cu mai nimic. PS: ai grija la ce zici. Nu esti tu cea din poza. Ai luat-o de pe We Heart Itwinking. Numai bine!

| pikaღ explică (pentru Konata):

Scuze pentru poza asta eu am schibato pentru aceasta intrebare dar se schimba cam greu pe calculatorul meu happy

| Konata a răspuns:

happy.

| unknownn a răspuns:

Pai si daca esti bruneta ce? Esti sexy asa cum esti

| Against a răspuns:

Eu una,cred ca a fi bruneta, e minunat. Abia astept vara, sa ma tolanesc la soare, sa fiu neagra love struck. Cat despre culoarea parului, brunetul este cel mai frumos si scoate cel mai mult i nevidenta undele trasaturi.

| allison20 a răspuns:

La poza de la profil ai un iepuras... Nu-l mai asculta pe fratele tau, nu-l mai lua in seama.

Răspuns utilizator avertizat
| Georgi2002 a răspuns:

Daca nu-ti place culoarea parului tau, vopseste-te. Cand nu te lasa fratele tau in pace, fa si tu misto de el. Daca e blond, spune-i ca e prost, daca e brunet, spune-i ca si el e brunet si sa nu mai faca misto de tine. Nu inteleg totusi ce are cu parul tau.