| IonutzZ5 a întrebat:

Deci pe windows 7 nu merg videoclipurile de pe youtube nu stiti de ce trebuie sa instalez Microsoft visual 2005, 2008, 2010? deci dau acolo sa schimb qulity-ul (rezolutia) si apar toate si dupa parca se dezactiveaza pe rand

Dau funda! (scuze ptcategorie nu am gasit alta mai buna dupa parerea mea )

2 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

Am windous 7 si merge sa ma uit pe youtube, mie mi-a trebuit doar Adobe flash player varianta mai noua. nu iti merge asa? stai putin sa le vezi sau sa le descarci apoi sa le vezi?

| Danzell a răspuns:

In afara de Adobe flash player nu ai nevoie. ai putea incerca sa treci pe formatul html5 poate asa merge