| Pandemic a întrebat:

deci... toata lumea stiu de acea saptamana,, scoala altfel,,; vreau niste propuneri ce as putea face cu clasa mea (de a7a) în scoala sau in afara ei. vrem sa mergem la muzeul altipa, ştiţi cumva daca trebuie sa facem rezervare?

Răspuns Câştigător
| sua01 a răspuns:

Uite asa facem noi...cu doamna de biologie si cu domnul de tehnologie o sa facem din fructe salata,su si din legume sandwich, cu doamna de romana mergem la muzeul Tudor Arghezii, CU DOAMNA DE FRANCEZA PLANTAM COPACI SI CU DIRIGA MERGEM LA CIRC

3 răspunsuri:
| BiancaDenisa a răspuns:

Mai...eu vad pe aici numa propuneri care nu sunt chiar bune...Activitatile trebuie sa fie si educative, nu doar asa, sa fie puse si alese la nimereala

| marcel12 a răspuns:

Deci...eu v-as propune o plimbare cu bicicletele, iar daca vreti sa mergeti la muzeu nu trebuie sa faceti rezervare.Altele: o plimbare in aer liber(in parc, etc.), mergeti la cinema. FUNDA?