| Lynna a întrebat:

Deci vreau sa ii iau celei mai bune prietene ceva din argint (ii place argintul). Ce sa ii iau, cercei, o bratara, un lantisor? Cine ma ajuta cu niste preturi? Mentionez ca sunt din Pitesti, daca puteti sa imi sugerati si de unde sa iau.Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe o broșă, poate să o pună și la o eșarfă pe post de accesoriu.
Pa, pa.

| valentingb a răspuns:

Buna! E mai bine sa ii iei ceva ce nu are deja. Daca are lantisor, si semnifica ceva pentru ea, nu-l va purta pe al tau si tot asa. Asa ca ia-i ceva ce ea nu are, inca. Preferabil un lantisor cu o cruciulita (daca e crestina) sau cu un simbol frumos, sau un inel, preferabil pe masura eilaughing

| Nushba a răspuns:

Eu zic un lantisor, ceva simplu