| RoxxuInna a întrebat:

Dupa ce imi scot abonamentul de la Orange pot sa imi reincarc cu minute de la frog fara sa imi schimb numarul?

2 răspunsuri:
| Bubblesz a răspuns:

Nu se poate.Pentru ca frog apatine de Cosmote.In nici un caz nu are legatura cu Orange.

| Oaki a răspuns:

Din pacate nu poti,pentru a te muta pe frog trebuie sa iti schimbi numarul,eu iti recomand sa te muti pe frog, si eu sunt pe aceasta retea si este super, minute foarte multe si internet+muziton si inca foarte multe. Nu vei regreta ca te-ai mutat pe alta reteawinking
Funda te rog frumos >:d

Întrebări recente