| bya2000 a întrebat:

Dupa cum vedeti e vara... toti asteptam vacanta la mare eu am sa merg intr-o vacanta la mare de 12 zile.
As vrea sa ma ajutati cu ce sa imi ieu la mine in vacanta adica ce sa contina bagazul meu.

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

1. Tricouri
2. Pantaloni scurţi
3. Pantaloni de trei sferturi
4. Colanţi
5. Fustiţă
6. Lenjerie intimă
7. Costumul de baie
8. Şlapi de plajă
9. Sandale
10. Prosoape mari pentru plajă
11. Prosoape mici pe care să le foloseşti în hotel
12. Cremă solară
13. Parfum
14. Deodorant
15. Periuţă de dinţi
16. Pastă de dinţi
17. Pieptăn
18. Cărţi de joc
19. Telefon
20. Aparat foto
21. Laptop
22. Colac de salvare
23. Câte ceva de ronţăit să ai pentru drum
24. Gel de duş
25. Săpun
26. Pălărie
27. Bani de buzunar

Cam acestea sunt lucrurile pe care mi le iau şi eu când plec în vacanţă la mare.
Distracţie plăcută!
Pa-pa.

6 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Creme, creme, creme, dress-uri, palarii, accesori, prosoape, parfumuri, shower-gel, sampon si alte haine pentru iesit afara.
Nu iti recomand sa-ti iei portofel la tine, deoarece e inghesuiala si il poti pierde foarte repede.

| NeymarJr11 a răspuns:

Pai cu inceputu, 2 prosoape, unu cand faci dus, si unu cand te racoresti in dunare, 3-4 perechi de boxeri baieti sau fete ce esti big grin, bani de buzunar, tricouri / pantaloni scurti si o pereche de lungi pentru cluburi cum doresti si cum te simti bine, o sapca, creme sa te bronzezi, parfum pentru cluburi etk, si ia-ti, 1 portofel, sau 1 pereche de pantaloni cu buzunar, bun, sa nu pierzi bani ce-l mai important, sunt bani tongue

| EMike a răspuns:

Creme, chiloti, ciorapi short, o camasa de plaja. Haine de iesit in "oras"

| WarriorInReserve a răspuns:

Să nu uiţi de geacă groasă de iarnă.

| bya2000 explică (pentru WarriorInReserve):

Bine zici '' Desteptule'' =D

| Ciobanu_Valentin_Lucian_1998 a răspuns:

Buna BYA2000 pentru. bagaj e bine sa ai ceva c u maneca nica si pantaloni scurti tricouri crema de soare si ce mai vrei tu... BYE

Întrebări recente