| denisaa_4298 a întrebat:

vara asta ma duc la tara cu verisoara mea, si nu prea stim ce sa facem sa nu ne plictisim, niste idei daca aveti? dau funda pentru cel mai rapid si bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
| DeEa_5512 a răspuns:

Va puteti plimba cu roaba(depinde ce varsta aveti), puteti sa va luati carti la voi sau alte jocuri care sa nu fie plictisitoare, va puteti juca cu animalele(aici depinde iar de varsta) sau va puteti ajuta bunici la diferite treburi... fundita?winking

4 răspunsuri:
| Dσℓℓу a răspuns:

Va plimbati cu rolele,va jucati cu mingea,va plimbati,cu bicicleta,jucati carti, innotati la gilort sau la piscina daca aveti iesitzi cu cainele la plimbare, cititi 1 carterolling on the floor, povestiti din timpul anului, va ajutati bunicii la treabasmug macar cate putin asa laughing

| Stefania_3298 a răspuns:

Bratarile prieteniei, sa va jucati cu animalele, sa faceti coronite din flori...

| TpUrOsE a răspuns:

Buna,
Va puteti duce la picnik in aer liber si sa admirati natura daca aveti digital va fotografiati.Sau daca va place arta puteti desena peisajele de acolo.Incercati si sa va ajutati bunicii la treburile de pe acolo.Mai pe seara cind va plictisiti spuneti-va glume... Sper ca v-am ajutat. Distrati-va! Pa

| denisaa_4298 explică:

Pai avem amandoua 13 ani