| Mee a întrebat:

Eu am placut un baiat care-mi dadea semne ca ma place: m-a invitat la patinoar si mai multe, eram foarte buni prieteni.Ne salutam si toate chestiile, insa acum a aflat ca-l plac si nu ma mai saluta. Vreau sa fim doar prieteni si nu stiu...sa ne intelegem bine si nu stiu ce sa fac(I-am spus ce gandesc si tot nu ma saluta). FUNDAAAA:*:*

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Draga mea cu tot respectul ce ti-l port nu pot sa fiu de acord cu tine. Nu poti sa cersesti prietenia, dragostea trebuie sa fii mandra sa crezi in tine si sa nu te lasi prada dorintelor. Nu uita maine va fi o noua zi si sorele va avea grija sa straluceasca pentru a-ti reda speranta, increderea in viata.

| AndreYoman a răspuns:

E rusinos sau nu vrea sa aiba prietene.
Totusi nu cred ca e intreg la minte big grin.

| SaBriinaa a răspuns:

PoAtE ca ar trebui sa-l lasi in pace...Esti o Fata:XFi un exemplu pentru altele.De ce sa te lasi pentru un baiat? Daca nu vrea sa te salute lasa-l in pace, cu cat il sacai mai tare cu atat se enerveaza in sine.Cu timpul se va rezolva.Probabil din cauza ca este timid ...Pentru ca atunci nu stia ca il placi, acum parca i-ar fi rusine de tine.Tu stai linistita in banca ta, se va rezolva totul cu timpul cand poate sa va mai imbarbata.Si inca cevabig grine cand a ajuns o fata sa se lase asa de mult pentru un baiat? Pussy:X Si, sa ma anunti cand va reactiona:XBye

| TitiDrLove a răspuns:

In situatie asta ma aflu si eu. si eu i-am marturisit ca o plac si nu mai vorbeste cu mine, pe mess nu mai intra... si i-am spus macar prieteni dar ma respinge... lasa timpul sa rezolve totul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ignora-l si tu. fa sa para ca nu iti pasa.atunci va intelege ca esti o pierdere pentru el. un baiat intotdeauna va aprecia o iubita care i-a fost prietena de mica.asta e parerea mea.acum nu stiu

| Gr4ff3R a răspuns:

Trebuie sa fie convis ca nu-l placi dar asta depinde de tine...