| JustLiveYourLife a întrebat:

Nu inteleg ceva. Imi placea de un baiat si dadea si el semne ca ma place( cand eram afara ma lua in brate, cand trebuia sa ma duc acasa si eram mai departe se oferea sa ma conduca pe mess imi vorbea mult cu inimoare si pupici etc.). Asa ca o prietena i-a spus ca il plac si l-a intrebat daca ma place si daca vrea sa fie cu mine. A spus ca da ma place si ca o sa fim impreuna dar nu momentan.
Intre timp noi tot vorbeam, in parc ma lua in brate etc. dar teoretic nu eram impreuna. De curand am aflat ca are prietena. Acum el inca ma saluta pe hol, vorbim pe mess. Eu nu mai inteleg nimic daca ma place si stie ca il plac de ce este cu o alta fata cu care pe hol nici macar nu se saluta?

Răspuns Câştigător
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

E nehatarat cum sunt f multi baietilaughingbig grin!

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Intotdeauna mesagerii strica treaba.Chestii gen imbratisari, pupat sunt usor de facut, e mai dificil sa inveti sa pui punctul pe i.Cred ca e destul de inteligent sa-si dea seama ca il placi si probabil ca si el te place. Daca insa e adevarat si chiar are o relatie, retrage-te. Ori singura, ori deloc
Sau, inseala-ma dar fa-o cu capsmug

| aniriiiiii a răspuns:

Pai cine ti-a zis ca are prietena? Sti sigur ca e adevarat? Poate cineva a spus lucrul asta ca sa va faca rau.

Daca e adevarat inseamna ca nu stie ce vrea happy