| Jko4r a întrebat:

Eu mi-am luat cartela frog si am activat o extraoptiune cu 3000 minute in cosmote, 3000 sms in cosmote, 75 min nationale si 250 mb internet. Si pentru internet pe mobil am dat un mesaj gol la 4777 si apoi dupa 5 minute am primit setarile pentru telefon iar acum tot nu merge netu... Ce pot face? ce setari ce trebuie sa mai fac? Am lg kp500 cookie. Va rog frumos ajutati-ma. Dau funda si vot!

2 răspunsuri:
| Jko4r explică:

Daca se poate cat mai urgent.

| MNK23 a răspuns:

Buna...mai ai cumva setarile de configurare? ca am activata aceeasi extraoptiune, doar ca am acces nelimitat la internet si mie nu mi se trimite mesaju' la cei de la cosmote. pentru a primii setarile de configurarepuppy dog eyes