| Jko4r a întrebat:

Eu am un telefon lg kp500 cookie si am cosmote pe el.Stiti vreo extraoptiune cu internet pe mobil de la cosmote? Sau cum se activeaza netul de la cosmote? Dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Au o optiune acum cu 2000 min + 2000 mesaje inr etea si 1 gb pentru trafic pe net. Pretu, nu stiu. Trebuie sa ai cel putin 10 e in cont.

Sau dai la *100# si intri la 6 servici - 1 webnwalk - costa 3 euro activarea si te tine 1 luna. nelimitat traficu. setarile ti le da ei.