| Alina9895 a întrebat:

Buna TPU wave.trec in clasa a 7 a si o sa fac cultura civica ...stie cineva ce se invata la acea materie? :*

Răspuns Câştigător
| Pufuleteeeee a răspuns:

Heyhappy eu acum trec pe clasa 8 si iti pot spune ca e una dintre cele mai usoare materii(Chiar daca profu sau profa sunt mai aspri)|! Inveti tot felul,de la comportament,la societate,la parlament,la familie,legaturi de sange, etc! O sa vezi ca o sa iti placa si nu e o materie grea se invata cam tot ce tu trebuia sa stii deja despre toate subiectele enumerate mai susbig grin! Ser ca te-am ajutat, funda:*?

1 răspuns:
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Pai acolo inveti cum sa te comporti in societate, legi depsrer parlament.e mai mult politica.laughing

Sper ca te am ajutat. Fundiiica? kiss