| diib3 a întrebat:

De ce nu se continuă seria "Twilight"? A avut mare priză la lume şi apoi, nu mai apare decât un singur film, partea 2 a lui "Zori de zi". Nu îmi convine, se puteau face vreo 6 cărţi şi filme care sp fie îndrăgite de public.

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Sunt zvonuri ca se va face si un serial, dar nu stiu despre ce ar putea fi vorba pentru ca nu mai sunt carti. Ar fi frumos sa continue cartile cu povesti despre viata lui Renesmee se a lui Jacob, dar sa vedem ce o sa mai fie.

1 răspuns:
| ღvampireღ a răspuns:

Si mie mi-ar fi placut sa aiba mai multe carti de 4.