| Claudia_3811 a întrebat:

Au inceput filmarile pentru Zori de zi(seria Twilight)? Stiu ca partea a 3 a are premierea in 30 iunie dar oare au inceput filmarile pentru partea a 4 a?

Răspuns Câştigător
| Black_Cherry a răspuns:

Posibil. trailerul de la eclipse apare pe 12 martie big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da au inceput eu am vazut o parte din zori de zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a terminat parte a4-a de filmat

| Boo a răspuns:

thinking nu stiu. poate ca au inceput.incearca sa cauti pe net. oricum abia astept filmul. zori de zi e cel mai bunbatting eyelashes.

| michyy a răspuns:

Da normal ca la noi e premierea tarziu dar la ei in americe deja de la inceputul anului a fost premierea