| Valenttina a întrebat:

Imi raspundeti la urmatoarele intrebari? Dau fundita!
1. Aveti animale de companie?(cum le cheama.)
2.Ce faceti dimineata chiar cand va treziti?
3.La cat va treziti de obicei?
4.Care este culoarea voastra preferata?
5.Va place matematica?
6.Asteptati scoala?

Răspuns Câştigător
| bmerry a răspuns:

1) Catelusa mea, Lessie, pichinez ♥
2) Primul lucru care il fac e sa ma duc sa ii dau o calduroasa "buna dimineata" lui Lessie, asta daca nu ma trezesc cand ea ma linge pe fata.
3) Depinde, in vacanta, pe la 12-13.
4) Verde, turquoise.
5) Nevermind, nimic ce e legat de ea.
6) Da, incep liceul si sunt nerabdatoare sa imi cunosc noii colegi! happy

28 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

1.Da,am 2 pisici, nu spun cum le cheama.
2.Mananc.
3.07:00
4.N-am o culoare preferata, mi se pare o prostie conceptul.
5.O iubesc:X
6.Da:X

| beautifulkiss a răspuns:

Buna happy
1.am un porcusor de guineea pe nume rony(e fata)
2.ma spal pe fata, maini, mananc si pe urma stau pe net
3.intre 9-10.30
4.rosu
5.oarecum
6.nu prea(chiar daca merg la liceu)
Numai bine.

| positivity a răspuns:

1. Da am. Un motan pe nume Moşănel şi un câine pe nume Bobby.
2. Uneori mă culc la loc, alteori deschid calculatorul.
3. Cam pe la 12-13.
4. Albastrul deschis, şi turcoazul.
5. Da. Pot spune că e singura disciplină care îmi place.
6. Sincer, nu.

| MCRgurl a răspuns:

1.am un caine ciobanesc german pe nume vera, un caine tekel pe care o cheama sonia si alta corcitura pe nume goldie si 2 motani, unu florin si unu bobo si recent mai am doi care nici nu mananca singuri gasiti pe strada, fara nume care astept sa mai creasca si sa-i dau
2.ma ridic din pat si ies din camera sa vad cine s-a mai trezit sa stam de vorba pana se trezesc altii, daca nimeni, stau si ma uit pe pereti
3.la 7
4.negru(e nonculoare dar merge)
5. putin
6.nu

| Niiiicu a răspuns:

Buna
1:da am un catelus pe care il cheama piluhappy
2:ma spal pe ochi si ma plimb prin camera sa nu adorm rolling on the floor
3:dupa 11big grinwhistling
4:albastru
5:nustraight face
6:nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurolling on the floor(tu?)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Nu.
2. Mă culc înapoi şi mă trezesc iar peste o oră.
3. N-am o oră exactă. Între 7 şi 10 oricum.
4. Nu ştiu sigur.
5. Deşi sunt la mate-info, şi mă descurc bine la mate, totuşi nu pot spune că îmi place.
6. Şi da, şi nu.

| rutanklan a răspuns:

Da, Coco si Croco, familia Roach, doi gandaci de bucatarie simpatici.
Deschid ochii si impusc cainele vecinului care latra
La 6:57 cand se trezeste cainele vecinului si latra
Rosu pe alb, culoarea sangelui pe bisonul vecinului care latra de la 6:57!
Da, un glont in pusca + un tragaci + rabdare = - 1 bison imputit care latra la 6:57 dimineata.
Nu, nu pleaca nicaieri!

| Niiiicu a răspuns (pentru rutanklan):

Buna asta rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor vecinu meu nu are ainerolling on the floor

| Xtadelo a răspuns (pentru rutanklan):

Asta-i cel mai tare raspuns rolling on the floor

| lumy4u a răspuns:

Eu am un iepurash dragalash big grin il cheama Bobo, dimineata iau micul dejun, fac un dus si ma duc la sala.ma trezesc la 8, 9. culoarea mea preferata a roz-siclam. nu imi place matematica, nu astept scoala, am trecut de faza aiatongue

| rutanklan a răspuns (pentru lumy4u):

Felicitari, ai trecut testul. O sa ajungi nevasta de fotbalist! Casa de piatra!

| lumy4u a răspuns (pentru rutanklan):

Nu am nevoie stai linistit, sunt logodita de 2 ani jumate si am propia mea afacere, nu am nevoie sa ma marit,.ai intrat sa dai raspunsuri idioate?

| rutanklan a răspuns (pentru lumy4u):

Eu stau. Ti-am zis ca esti nevasta de fotbalist. Dar daca nu ai nevoie sa te mariti, de ce esti logodita? Cine da raspunsul idiot acum?

| lumy4u a răspuns (pentru rutanklan):

Nu am nevoie sa ma marit cu un fotbalist. logic, pentru bani, ca la asta te gandesti, pentru ca am tot ce imi trebuie, altceva? si la urma urmei DAFUQ iti pasa tie? si de ce comentezi la raspunsul meu? gezzz

| Valenttina explică (pentru lumy4u):

Va rog incetati!

| lumy4u a răspuns (pentru Valenttina):

Eu nu am inceput, eu am raspus la intrebari, daca lache asta se i-a de mine ce vrei sa fac? rolling on the floor

| rutanklan a răspuns (pentru lumy4u):

Lache in Creola Haitiana inseamna eliberare, eliberat. Si invata sa scrii corect ia si nu i-a, altfel mirosi a nevasta de fotbalist.

| lumy4u a răspuns (pentru rutanklan):

rolling on the floor)) e clar ca ai ceva cu nevestele de fotbalist, e clar ca esti una din elerolling on the floor)) nici o problema, orientarea ta sexuala nu e ceva rusinos, se mai intampla, asta e!rolling on the floor succes in continuare! a..si nu te mai obosi sa raspunzi, nu mai imi pierd timpul cu tine, stric pagina fetei asteia

| rutanklan a răspuns (pentru lumy4u):

Sunt, dar macar al meu joaca la o echipa mai mare ca al tau!

| Puffulets a răspuns:

1-Nu, 2-ma uit cat e ceasul, 3-9, 4-roz, 5-asa si asa, 6- daa:X

| demonangel24 a răspuns:

1) Nu am 2) Intru pe TPU 3) Pe la 9 4) albastru 5) Putin 6) Nu.

| Anonima009 a răspuns:

1. Da, papagali
2. ascult muzica la telefon, sincer. Nu stiu de ce fac astalaughing
4. Verde
5. O ador:*, tocmai am intrat la liceu la profilul matematica-informatica
6. sincer, pana acum nu, dar fiind vorba de primul an de liceu : da tongue:X

| Vlad201296 a răspuns:

1.Nu 2. Fac un dus 3. 3 laughing 4.Albastru 5.Da 6. Nu

| deeyuu a răspuns:

1.Da am...o catelusa pe care o cheama Bety, un catelus pe care il cheama Dica, si o pisica pe care o cheama Pippa.
2.Ma spal, imi fac parul si merg sa mananc.
3.7:30
4.mov
5.nu prea
6.cam da
Lasa-ma sa te intreb de ce iti trebuie raspunsurule si daca dai si funda?

| Valenttina explică (pentru deeyuu):

Am spus si sus ca dau funda! Sunt doar intrebari! Vreau sa vad daca raspunsurile voastre sunt asemanatoare cu ale mele...

| deeyuu a răspuns (pentru Valenttina):

Aha scuza-ma nu am vazut...

| petiq a răspuns:

1.Am 2 caini o femela pe care o cheama Lisa si un mascul care se numeste Tomi.
2.Mă uit la ceas si ma culc la loc.(Nu sunt prea matinală)
3.Pe la 10-11 in vacanta.
4.Verde
5.Oarecum
6.Nu o las sa ma astepte ea pe mine pentru ca vine anul in care trebuie sa ma trezesc la 6.

| KellySummer a răspuns:

1-da am un catel->Toto, o pisica-> Titi, si o broasca testoasa -> T-rex; 2- ma duc la calculator; 3- intre 10 si 12; 4-blue; 5 - f mult; 6- da, normal