| Letty03 a întrebat:

Care este materia voastra preferata? Voai aveti vreun WEbkinz? Va place sa stati pe calculator? Aveti animale de companie? Care sunt acestea?

Răspuns Câştigător
| Blackwoman27 a răspuns:

Materia mea favorita este romana pentru ca imi place si profa care o preda, am 2 webkinz. Da am 2 caini bobi si linda si un motan bayron junior.Pls imi dai funda?happyRamana datoaretongue

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Materie favorita si cea mai usoara: Lengua
webkinz: nu
imi place sa pierd timpul la PC
aveam o pisica de companie

| Blackwoman27 a răspuns:

Mersi

| Andreea3219 a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa ai o discutie cu cineva, sa te imprietenesti, te invit cu caldura pe TPU Live! te pup

| ScandaL a răspuns:

1.Mate
2.Nu
3. Da mult.
4. Da am.
5.Am un catel o pisica si un Porcusor de Guineea. A si pe fratii mei mai mici laughing

| Ellynna a răspuns:

Poi materiiile mele preferate sunt: romana, franceza si engleza. Din pacatesad nu am WEbkinz. Daa imi place sa stau pe calculator. Da am.Pai avand in vedera ca stau la curte am:2caini 2pisici, 1iepure si 2 acvarii cu pesti.big grin

| ChishyyAlle a răspuns:

Sport, nu am webkinz, un pic imi place sa stau la calculator si am un papagal. Funda?

| kresycenzia a răspuns:

Materia mea preferata este... cred ca pauza big grin Animale de casa am doar un papagal. Webkinz am, chiar 21, o pisica normala, un iepure, un leu, un leopard, o pisica charcoal, un dinozaur roz, o camila, un cal pinto, un pudel alb, un cocker spaniel, o broasca de copac, un ponei roz, o vulpe, un peste roz, o pasare budgie, o pisica alba cu portocaliu, un cal clydesdale, o pasare blue jay, o lebada alba, un peste tigru si un chi chi chihuahua. Apropo, imi dai ID-ul tau, mi-ai promis ceva mai demult, tii minte?

| DydyEmma a răspuns:

Materia mea favorita este Romana si Franceza. Da am 6 Webkinz.Da.Trei animale:Hamster(Tasha), Papagal(Kiry), Pisica(Sabrina)

| beatricelbd a răspuns:

Pai materia mea favorita este roman, sportul, si mate cateodata, franceza, biologia, etc
nu am webkinz si nuci nu stiu ce e
da imi place sa stau pe calculator
am animale de companie oricum stau la casa si am mai multe animale dar de companie caine, pisica
sper sati placa raspunsurile
imi dai te rog muult o funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Materia mea preferata este romana. Da am 2 webkinz dar le-am uitat numele de utilizator si parola. Da mai mereu.Nu nu am dar as vrea o pisicuta.{Acum ca ai pus o intrebare as vrea sa va intreb pe toti ceva.Cum pun o intrebare daca nu sunt inregistrata.}

| patry_6809 a răspuns:

Romana, da am 4 webkinz, da imi place sa stau pe laptop. da am 4 pisici si un caine!

| KAKAMAKAEEE_4963 a răspuns:

1.Sportul(pentrun ca profu ne lasa de obicei sa ne odihnim) 2.Am 33 de webkinzi 3. DAAAAAAAAAAA 4.Am 2 caini,bimbo si Scooby) si patru motani si o pisica(Grigor,Negrila, Printi, George si Lavanda) si doi papagai(Kiru si Kira) si 4 porci de guineea(Pighi, Ralf, Alemona-Juniora si Lavanda)