| BlackDarkAngel a întrebat:

Care e materia voastra preferata? Ce medii aveti in general? Cum vi se pare la scoala, greu sau usor? Va treziti cu usurinta dimineata...eu NU

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Engleza si istoria. Nu mi se pare greu, fiindca sunt la profil de stiinte sociale, exact unde am vrut sa intru initial, asa ca ma descurc. Ma trezesc usor acum. In prima saptamana eram mai mult moarta decat vie, insa m-am obisnuit si mi se pare mult mai avantajos decat sa invat dupa-amiaza.

| znstr a răspuns:

Scoala e grea oricat de inteligent ai fi, deci raman la ideea ca scoala e ca un Iad, dar mai moderat. Cel putin la mine e suficient de greu cat sa nu-mi doresc sa ma trezesc dimineata. Cand intru la 11, ma trezesc pe la 8-8:30 si sa zicem ca e mai usor cu trezitul, in rest ma trezesc la 7 si e groaznic. Materia preferata .....biologia, antreprenoriala si romana. Medii, undeva intre 6-8, cateva de 9, dar predominant e 8. laughing Tu?

| BlackDarkAngel explică (pentru znstr):

Medii: 9-10. Ma bantuie 10 laughing
Materia preferata: Romana si Engleza. Putin matematica laughing

| HermioneLove a răspuns:

Romana mat.preferata! este greu iar cea mai mica media a mea a fost 7.

| Clauvdgg a răspuns:

Imi place engleza.
Media de anul trecut a fost 9.85 si anul acesta primul semestru 9.60 sad
Nu imi place de loc la scoala.
Nu mi se pare greu, mi se pare extrem de greu!
Ce n-as da sa mai dorm dimineata inca o ora puppy dog eyes