| Irina12 a întrebat:

In curand este ziua mea si nu stiu cum sa imi fac prietenele sa se simta bine la ziua mea.Imi puteti da niste sfaturi.Multumesc anticipat.Cel mai ingenios raspuns primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| ĦαvɘƑȕη a răspuns:

Ai putea sa organizezi o petrecere(daca inca n-ai facut-o) apoi sa organizezi diferite jocuri (ascunsa, adevar/provocare/procent/ ce mai stii si tu, carti, te mai uiti si pe net la 'jocuri de petrecere', telefonul fara fir sau telefonl american), apoi mancarea(ce vrei tu), acces la calculator sau laptop, muzica(poti pune pe un CD niste melodii ce le place si prietenelor tale sau sa dai un radio-Kiss FM, sau ai putea pune la TV), sa spuneti 2-3 povesti de orice fel, ati putea samergeti si afara pentru un timp, poze de grup...BAFTA!

3 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Trimite-le pe toate la taica sa vezi ce multumite vor fi...

| đɾεαmεɾ a răspuns:

Pai,ati putea organiza un concurs de moda 2 cate 2 una dintre voi fiind cea ce creaza costumatia si cealalta modelul, v-ati putea uita la un film(horror sau comedie), de asemenea ati putea juca carti pe porunci sau v-ati putea alege o melodie fiecare pe care sa executati un dans.

| CristinaSandu99 a răspuns:

Jocurile sunt cheia (in special adevar sau provocare)dar nu trebuie sa lipseasca gustarelele (gen popcorn)bancuri de pe net si tot felul de activitati care ma de care mai ciudate si hazlii ar fi tare daca ati include niste dans ca sa nu mai zic de muzica.Ea trebuie sa domine admosfera in permanenta (desigur cu volum maxim)si incearca sa ii mentii distrati pe invitati cu niste filme de groaza nereusite sper sa va distrati!