| LiaYapp a întrebat:

In curand o sa imi iau o chitara Acustica, si as vrea sa ii pun un nume. Chitara o sa fie ori rosie inchis ori neagra. Imi puteti sugera niste nume.Nu conteaza daca e fata sau baiat, vreau un nume care sa i se potriveasca. Multumesc anticipat. Funda

7 răspunsuri:
| LiaYapp explică:

Dati.mi nume pentru chitara, va rog, nu ma deranjeaza daca e baiat sau fata, vreau un nume care sa i se potriveasca

| MeGhosta a răspuns:

Pe a mea o cheama Abby Iustin Aldulescu a 2-a love struck Cainele meu este primul, pisica a 3-a iar skateboard-ul al 4-lea. blushing

| Corina1325 a răspuns:

Guitary

| Alfonso a răspuns:

Sti,nu ma mir ca ai intrebat asta pe TPU, eu stiu ca nu te taie capu sa gasesti singura un nume, ca doar furi replici pe TPU! Asta e nu toti avem minte sa scoatem un nume acolo! Ce zici de Lia? Eu zic ca e un nume bun lasand la o parte injuriile de mai sus! Si imi cer scuze anticipat pentru ele!

| PandaisHere a răspuns:

Do-re-mi, Solo, nu prea stiu dar ai putea sa o pictezi pe spate poti desena cu un marker semi-permanent(pentru CD-uri )note muzicale, cheia sol.

| MayChan a răspuns:

Petruta laughing

| Dianaaa1997 a răspuns:

Pai mai intai zi daca vrei sa ii pui nume de fata sau baiat :d Si eu am o chitara dar electrica si roz si i-am pus numele Rose love struck