| valeria4u a întrebat:

In primul rand scuze categoria big grin In al doilea rand intrebarea mea este:

Aveti curaj sa scrieti pe Google "mov0001. swf" si sa dati pe primul link? laughing)

Vreau multe comentarii laughing))

6 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Ce e cu zgomutul ala?

| Bradster a răspuns:

Nu am curaj happy

| valeria4u explică (pentru Bradster):

Eee. nu e chiar asa laughing

| Bradster a răspuns (pentru valeria4u):

Ce era sa-i spun? Lasa-l sa creada orisice tongue

| Casualties a răspuns:

Hah. E veche stai calma, ma uit la ea si nu ma " pis " pe mine. Suna cam aiurea, dar stii ca si copiii cu probleme de inima se mai uita p'aici? Ma rog. E doar un demon sau dracu stie ce...

| valeria4u explică (pentru Casualties):

Eu nu pot sa spun ca m-am speriat chiar tare cand l-am vazut prima data doar ca am ras tare laughing