| anonim_4396 a întrebat:

In primul rand vreau sa imi cer scuze categoria in care am postat intrebarea, iar in al doilea rand vreau sa stiu si eu de ce eu care am cont de 5 zile nu pot sa trimit mesaje pentru ca "nu imi permite statutul de junior si trebuie sa am maxim 10 zile de existenta pe acest site" iar altii care au cont de 2-3 zile pot sa trimita? ma poate ajuta cineva? dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

Poti trimite mesaje si daca esti Junior, dar asta numai daca userul caruia vrei sa-i trimiti mesaje are setat sa primeasca mesaje de la toti utilizator.Roaga-l printr-o intrebare/raspuns sa-si schimbe setarile ca sa poti vorbi cu el.

| DiiiaDy a răspuns (pentru Flaviucu):

Acum am inteles, multumesc frumos :*

| Flaviucu a răspuns (pentru DiiiaDy):

Cu placere. Stai linistita pentru categorie, o sa ti-o mute un admin TPUin categoria "totul despre TPU"

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.Statutul de junior il depasesti dupa minim 10 zile de logare si nu maxim, cum ai zis si cel putin 100 de raspunsuri.
2.Trimite solicitarea la CONTACT si
3. Postarea nu este legata de Dragoste si sex, fiind o postare despre TPU.

| DiiiaDy a răspuns (pentru anonim_4396):

Tin sa precizez ca m-am scuzat pentru categorie, multumesc pentru raspuns dar nu cred ca era cazul sa-mi aduci aminte ca postarea mea nu este legata despre Dragoste si sex.Am postat aici pentru ca asa am vrut si am motivele mele.

| anonim_4396 explică (pentru DiiiaDy):

Avem un regulament care trebuie respectat.Acolo scrie si unde pot duce aceste "scuze".Un wekeend placut.