| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU incer sa fac un joc cu intrebari un fel de concurs saptamanal in care eu voi bune intrebari capcana sau de logica sau din viata de zicu zi si din trecut in care voi veti raspunde la intrebari, jocul are trei regluli simple:
1. Dati un singur raspun si nu luati in ras celelalte raspunsuri
2. Fara comenturi despre intrebare sau de ce fac eu acest joc
3.Indemnati pe alti sa raspunda la intrebare (Castigatorul va primi evident fund )
Fiecare intrebare va aparea vineri intre orele 18:00-19:00 uitati prima intrebare:
Cu ce actor principal a jucat Ghita Muresean in filmul :"Uriasul meu,,? ( Succes )

1 răspuns:
| KoropYulyan a răspuns:

FUNDA *( Va rog sa ma scuzati!).