| Becka a întrebat:

Buna TPU-istilor! happy Am nevoie de ajutor cat mai repede. adica, am nevoie. azi! Azi sunt 17 ani de cand parintii mei au avut nunta, deci vreau sa le fac o surpriza. idei! VA ROOOG! DAU FUNADAAAAA!

7 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Adica tupeistilor? happy Cumpara-le un bilet la Loto... Gestul conteaza. De fapt nu ai varsta. Atunci un tichet cu Albinuta, castig de pana la 30.000 RON.winking.
Si daca intr-adevar vrei sa le faci un cadou, in seara asta dormi la o prietenawinking

| SabinaRsT a răspuns:

Un tort mare din martipan cu o imagine sau un mesaj care crezi ca i-ar emotiona.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invita pe secret musafiri, cumpara un tort.

| Ancutza12 a răspuns:

Cumpara-le ceva frumos, ceva simbolic. Sau poti organiza o mica petrecere surpriza.winking

| Becka explică:

Va multumesc tuturor happy dar celor care mi-au dat ideea cu cina romantica, va rog, idei pentru cina. la asta m`am gandit si eu. laughing)

| ticataca a răspuns:

Cu siguranta stii ce-i place fiecaruia. Ai putea face o medie si gasesti un acel ceva comun. Bineinteles un buchet de flori si un tort ar fi si ele potrivite. Mai multe idei de cadouri am vazut aici www.bookuria.info (pentru carti) si www.trendesign.ro (pentru mici obiecte de decoratiuni interioare).

| Cosmyn_Nitu_1999 a răspuns:

Organizeaza o cina romantica...acasa sau la restaurant...