| MisSKaprizZ a întrebat:

am nevoie de ajutor.)) se apropie 14 ferbuarie.)) dar nu am nici o idee de a petrece aceasta zi.(( vreau sa-i fac prietenului meu un cadou (o surpriza) de neuitat. astept idei.)) Funda.

3 răspunsuri:
| Lexiiii a răspuns:

Eu anul trecut, l-am chemat la mine si ne-am uitat la un film de dragoste. Si cadou i-am luat o rama cu o poza cu noi 2, si o inima pe care scrie "te iubesc"

| Azre a răspuns:

Fă-i un desen! Da un desen! Pictează ceva simbolic sau pictați-vă pe voi în acel desen!
Va fi genial!

| Madaliina0Mka a răspuns:

Cred ca orce i-ai lua va fi apreciat.Da-te pe langa el zilele astea si vezi cam ce ar vrea sa primeasca.Fa-l sa-ti spuna el, fara sa-si dea seama ce vrei tu sa faci. Daca nu o poza cu voi doi si o poiezioara micuta ar fi perfect.Inceraca sa stai cat mai mult cu el si sa-l faci sa se simta bine. Penteu el asta ar fi cel mai frumos cadou.