| AndradaAndradaAndrada a întrebat:

M-am hotarat sa fac un bolg si l-am editat (am editat designul). Totusi, nu stiu de unde pot salva modificarile, daca dau inapoi nu s-a salvat nimic si trebuie sa o iau de la capat. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| vladutcornel a răspuns:

Editorul de sabloane are un buton mare in coltul din dreapta-sus pe care scrie "Aplicati sablonul in blog" (e scris alb pe portocaliu daca ai in alta limba). Daca nu ai incredere, deschide pagina principala a blogului in alta fereastra/tab si dai Refresh dupa ce ai apasat pe butonul ala.
Scuze daca ai rezolvat intre timp, nu am mai intrat pe TPU

3 răspunsuri:
| AndradaAndradaAndrada explică:

Da, imi pare rau. Deci mi-am facut blog pe www.blogger.com. Am dat la design si am inceput sa editez aspectul, fundalul etc. Dupa ce am terminat, n-am stiut unde sa dau ca sa salvez ce am facut.

| nameuser a răspuns:

Nici eu nu stiu

| vladutcornel a răspuns:

Trebuie sa fii putin mai explicita.
Unde ti-ai facut blog si unde editezi?