| NiCaIeRiNiCiOdAtA a întrebat:

Ma uitam mai de mult la o emisiune pe fox kids parca. Era cu un barbat care facea oameni din haine pe asfalt, vulcani din cartoane, roboti din cutii, figurine din lemn, lipea, desena, picta, decupa, etc. lucru manual. Tin sa spun ca barbatul nu vorbea si era intr. un studio alb si pe masa lui erau multe ustensile. Imi placea foarte mult si as vrea sa aflu cum se numea. Multumesc mult! Numele era ceva de genu " at a take" sau cam asa ceva.

5 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

ROBOŢI :)) O P*** roz din fier cu luminite :o O MÂ FÂ GÂ :-t http://annitu.blogspot.com/2011/02/roboti.html =))

| alexdarkstar a răspuns:

Nu stiu sigur cum se numeste desenu' dar s-ar putea sa-l gasiti aici http://www.peteava.ro/canal-260/canal-de-desene-animate Mie imi place foarte multi site-ul asa ca vil recomand:D:D:D

| lolly_3072 a răspuns:

Nu tin minte cum se numea serialul dar il stiubatting eyelashes
oricum desenele nu mai sunt c e erau odata pisoiul ek sau ce'i cu andy.:X.acum baga in fiecare zi aceleasi episoade.cu glume cre te fac s plangi nu sa razi.straight face

| NiCaIeRiNiCiOdAtA explică:

Mersi

| NiCaIeRiNiCiOdAtA explică:

Nu vad ce ai scris.

Întrebări recente