| Effyyyy a întrebat:

Buna ziceti-mi si mie, ce as putea picta, desena, decupa de paste eventual si origami?

Răspuns Câştigător
| xCocollatex a răspuns:

Pai, as avea niste ideei. De desenat: Oua de paste orice culorii si pe ele cateva desene de exemplu iepurasi, stelute, sclipici, inimioare si altele. Ai putea sa le si decupezi si sa le capsezi ( adica sa le faci o gaurica sus ) si sa le agati de ceva. Daca nu, cauta pe la chiscuriile de ziare niste reviste de paste. Si le decupezi si vezi ce faci. Ca origami, nu stiu. Sper ca te-am ajutat. Bafta.

4 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Pe Isus pe cruce plin de sange.

| BCoMichael a răspuns:

De pictat/desenat: naturi statice, peisaje epice (cu bear gryls rolling on the floor) vestimentatie, abstractiuni, obiecte mai mari ex: un avion cu elice in paragina sau un vaporwinking Pasari in prim-plan sau ce-ti doresti tu mai mult happy Poti desena si o fundita pentru mine big grin

| Dimi2001 a răspuns:

Origami:iepurasi, papagal, catel, etc.