| HardcoreCountry a întrebat:

Maine plec in excursie cu scoala, iar in camera vom fi 6 fete. Ce farse am putea sa ne facem intre noi sau sa le facem celorlalti?
Cele mai amuzante primesc fundita:X

1 răspuns:
| PiGeY a răspuns:

Cred ca farsa cu pasta de dinti o stiti cu totii.Intinzi pasta de dinti pe fata unei persoane cand doarme.

Noi suntem baieti si facem prostii mult mai mari...eu unul i-am bagat unuia o gramada de ketchup in nas si o gramada de sare in ochi ( a iesit de acolo clatinandu-se din cauza alcoolului si se tinea de ochi, si am zis, ce-ai patit ma? dc te tii de ochi? si zice el : MI FRIG! )