| stefyk97 a întrebat:

Haideti da-mi si mie idei de farse si glume pentru scoalahappy Cele mai usoare si amuzante primesc fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Ea_7898 a răspuns:

Sa pui o guma pe scaunul unui coleg/colege
daca un coleg/colega are mountain dew /7 up intr-o sticla goleste-o si pune apa(depinde ce coleg ai. sa nu se supere evident)
dupa ce s-a sunat de intrare sa ii spui unui coleg/colege ca o/il cheama maica'sa pana afarabig grin

etc...

2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Sa stergi tabla cu suc.
Sa baricadezi geamul/usa/dulapul.
Sa te inchizi tocilarul clasei in baia fetelor.
Sa il puneti pe cocalarul clasei in cosul de gunoi de pe hol.

etc

| dinudaniel1998 a răspuns:

Sai dai la profesor un mar gaurit si in gaurile respective sa bagi virmi de jeleu. laughing am facut-o